Політика України, Економіка
  175  0

 РПР: Від прийняття регуляторних новацій виграють всі три зацікавлені сектори: громадськість, бізнес-спільнота і органи влади

Закони у рамках дерегуляції – революційні для українського суспільства, що зробить можливими ще й додаткові надходження валюти в країну.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначають експерти Реанімаційного Пакету Реформ.

За оцінками експертів, законодавчі новації в рамках дерегуляції спростять регулювання експорту послуг і тепер кошти, які залишалися у закордонних платіжних системах, будуть надходити в український бюджет, а це приблизно $300 млн. Також, до прикладу, закон про медіацію – це ще й перший крок на шляху до повноцінного запровадження інституту медіації, яке істотно прискорить та здешевить вирішення суперечок у досудовому режимі.

Менеджер з адвокації РПР Олена Прокопенко наголосила: "Регуляторні новації – це один із тих небагатьох випадків, коли в результаті законодавчих змін виграють всі три зацікавлені сектори: громадськість, бізнес-спільнота і органи влади. Пакет дерегулятивних законів дозволяє запобігти зловживанням контролюючими органами в процесі здійснення нагляду у сфері господарської діяльності, розширити практику застосування досудової процедури вирішення спорів (в тому числі економічних), а також мінімізувати адміністративні бар’єри для українських фрілансерів шляхом спрощення процедури експорту послуг".

Таким чином, на її думку, відповідні закони підвищать рівень довіри між державою та підприємцями і створюють передумови для суттєвого покращення позицій України у рейтингу Doing Business.

Експерти РПР закликають парламент якнайшвидше ухвалити Верховною Радою закон про медіацію у другому читанні та невідкладне підписання Президентом чотирьох інших дерегуляційних законів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014840
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору