Політика України, Економіка, Фоторепортаж
  226  0

 Завдяки дерегуляційним законам бізнес щороку економитиме до півмільярда гривень навіть без урахування штрафів і хабарів, - РПР

Український парламент ухвалив низку законів, які спрощують умови ведення бізнесу і сприяти утвердженню партнерських відносин між державою та підприємцями.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначають експерти Реанімаційного Пакету Реформ.

За їхніми словами, закони розробляли спільними зусиллями Міністерства економічного розвитку і торгівлі, народних депутатів, представників бізнесу та експертів. Зокрема, до економічного пакету увійшли закони про медіацію №3665, про усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг №4496, про внесення змін до Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” щодо лібералізації системи державного нагляду №2418а, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю) №2531а та закон про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності №3153.

Дмитро Романович, експерт Реанімаційного Пакету Реформ, вважає прийняті зміни суттєвим кроком на шляху покращення бізнес-клімату та обмеження впливу держави на економіку: "Пакет законів про реформу системи нагляду (контролю) – це одна з необхідних передумов у перетворені інспекційних органів з каральних на сервісні та дружні до бізнесу. Запровадження презумпції невинуватості бізнесу, створення публічної інтегрованої бази перевірок, введення чітких правил застосування критеріїв ризику при плануванні перевірок та інші нововведення при їх належній імплементації будуть цьому сприяти".

Він підкреслив, що закони про дерегуляцію бізнесу створюють умови для обмеження кількості і тривалості перевірок бізнес щороку економитиме до 0,5 млрд. грн. навіть без урахування штрафів і хабарів, які доводилося сплачувати.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014836
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору