Політика України, Суспільство, Здоров'я
  1428  0

 Приватна медицина має інтегруватися в оновлену систему первинної медичної допомоги, - МОЗ

Міністерство охорони здоров'я сподівається, що приватна медицина зацікавлена у наданні первинної медичної допомоги після реформи фінансування "первинки".

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна сказав заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

"Наша система не матиме жодних застережень щодо приватної медицини. Розділення в питаннях фінансування між приватною, державною і відомчою медициною не буде, оскільки ми декларуємо, що "гроші йтимуть за пацієнтом" і дублювання не буде... Якщо пацієнт піде в приватну клініку, будемо платити приватній", - сказав він.

Чиновник зазначив, що "приватні установи в Україні звикли працювати як вторинна допомога".

"Навіть якщо у них лікар називається "сімейним лікарем" або "терапевтом", де-факто він працює з точки зору системи фінансування як вторинна медична допомога - вони беруть гроші за візит. Ці кошти за візит приблизно дорівнюють коштам, які ми платимо на рік за пацієнта. І у мене до них запитання, наскільки їм це цікаво", - уточнив Ковтонюк.

Водночас, за словами заступника міністра, "деякі приватні клініки готові відкрити нові сімейні практики з власним брендом, що працюватимуть у новій системі".

"Ми створимо для них поле, а вони дивитимуться, чи цікаво їм це", - додав він він.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014762
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору