Політика України
  265  0

 Через низьке інформування на конкурси на посаду держсекретарів подалося надто мало кандидатів, - експерт РПР. ІНФОГРАФІКА

Лише дві-чотири людини подалися на позицію державного секретаря.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це повідомив Микола Виговський, менеджер групи Реформа публічної адміністрації Реанімаційного Пакету Реформ.

Як він вважає, інформування про конкурс було на низькому рівні, оскільки жоден з міністрів не виступив з публічною заявою про оголошений конкурс на позиції державних секретарів: "Ніхто не закликає якісних управлінців подаватися на ці конкурси. Нема як урядової комунікації про конкурси, так і суспільної. Ми мало говоримо про ті конкурси, які відбуваються", – підкреслив Виговський.

Костянтин Ващенко, голова Національного агентства України з питань державної служби, зазначив, що на конкурсах, які відбуваються за новим законом про держслужбу, – кількість кандидатів досить різна, однак низький їхній рівень кваліфікації.

"Середня кількість осіб, які подаються на конкурси категорії Б, сягає п’яти людей, по категорії А – 12. І з 40-ка конкурсів, які відбулися через комісію вищого корпусу, у восьми – не було переможця", продовжив Ващенко.

На думку експерта з питань публічної адміністрації Дениса Бродського, сам конкурс на посади держсекретарів проводиться передчасно, крім цього повноваження державного секретаря та його інструментарій, засоби впливу є незрозумілими та невизначеними.

Як вважають експерти РПР, деякі з цих питань могло б вирішити ухвалення законопроекту 4526-д, який досі в підвішеному стані в Верховній Раді.

рпр

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014444
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору