Політика України
  1097  0
Матеріали за темою:

 Керівника Держбюро розслідувань оберуть не раніше лютого, - член конкурсної комісії Монастирський. ІНФОГРАФІКА

Структура відбору керівника Державного бюро розслідувань складається з декількох рівнів: від тестування до співбесід.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про зазначає член конкурсної комісії з відбору керівника ДБР Денис Монастирський.

Як він вказує, 29 жовтня відбулося тестування на знання законодавства, яке транслюватиметься он-лайн. Через тиждень відбудеться наступний етап – тестування на загальні здібності; потім знову співбесіда, після якої кандидати проходитимуть ще й перевірку на поліграфі та тестування на благонадійність. Фінальний етап – це ще одна співбесіда, за результатами якої і буде обрано насамперед директора, а потім вже й першого заступника та заступника директора ДБР.

рпр

Монастирський прогнозує: "Після всіх тестів та перших співбесід спецперевірка триватиме щонайменше місяць. Тому ми отримуємо вже січень. Після цього буде проведена друга співбесіда, відповідно перша частина лютого – це той час, коли може бути обрано директора ДБР".

За словами Олександра Банчука, експерта Центру політико-правових реформ, головний експерт групи з реформування органів правопорядку РПР, особливої уваги потребує процес перевірки кандидатів на доброчесність, аналіз їхньої політичної незалежності та рівня професійності. "Основна вимога громадянського суспільства та міжнародних партнерів до новоствореного органу – його незалежність, відсутність політичного впливу і здатність неупереджено розслідувати злочини, вчинені правоохоронцями та іншими відповідальними посадовими особами".

Чисельність ДБР – близько 1500 працівників, які призначаються за результатами відкритих конкурсів. Наразі створена конкурсна комісія з дев’яти осіб, яка повинна обрати директора ДБР, його заступників, керівників структурних підрозділів бюро, в тому числі регіональних, а також працівників внутрішньої безпеки ДБР. На конкурс було подано 82 заявки, до тестування допустили 65 осіб.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014435
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору