Політика України
  209  0

 Реанімаційний Пакет Реформ вимагає від парламенту прийняти ряд законодавчих ініціатив. ІНФОГРАФІКА

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ розробили та пропонують важливі законопроекти у сфері енергетики та економіки, особливо що стосується бізнесу, а також законопроекти, що допоможуть імплементувати закон про державну службу.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначає співголова РПР Тарас Шевченко.

рпр

За його словами, на порядку денному "Проект закону про енергетичну ефективність будівель" (N4941), адже мінімізація втрат енергії у будинках дозволить значно підвищити їх енергоефективність і зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності держави. Важливим є законопроекти N3665, який запроваджує на законодавчому рівні інститут медіації в Україні, що сприятиме поширенню практики вирішення спорів несудовими методами.

Крім цього, як зазначив Шевченко, на розгляді народних депутатів пакет законопроектів N2531а, 3153 та 2418а, що мають на меті оптимізацію системи державного нагляду (контролю), підвищенню рівня захисту бізнесу та забезпечення балансу між стимулюванням розвитку бізнесу та захистом прав громадян. Експерт сподівається, що ці проекти будуть нарешті схвалені в цілому, оскільки на розгляді перебувають більше півроку.

Шевченко наголосив на необхідності розгляду законопроекту N4526-д, який імплементує положення ухваленого в грудні минулого року Закон "Про державну службу" та законопроект NN2353а, який передбачає запровадження врегулювання заборгованості фізичних осіб за договорами з різними категоріями кредиторів.

Також експерти РПР підтримуюьб пропозицію профільного комітету з питань охорони здоров'я ухвалити законопроект N2820, який виконує зобов'язання України відповідно до Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну (РКБТ) та вимог директив ЄС стосовно обмеження тютюнопаління.

Тарас Шеченко вказав і законопроекти, які експерти РПР вважють антиреформаторськими ы вимагають відхилити. Зокрема N2971-д, який відновлює рекламу пива у ЗМІ та N4370-1, який всупереч Конституції нівелює повноваження Кабінету Міністрів у призначенні голів місцевих державних адміністрацій, дозволяючи Президенту узурпувати владу.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014424
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору