Економіка, Суспільство
  194  0

 Громадськість контролюватиме діяльність "Укренерго"

Громадська організація Transparency International Україна спільно з Ініціативою CoST контролюватиме діяльність державного підприємства "Укренерго".

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба Transparency International Україна.

Як вони зазначають, т.в.о. директора ДП НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук, голова правління ТІ Україна Андрій Марусов та директор Національного Секретаріату ініціативи CoST Україна Наталія Форсюк підписали відповідний Меморандум про здійснення контролю.  Таким чином, "Укренерго" - одна з перших організацій енергетичного сектору, хто долучився до проекту прозорої діяльності.

Як зазначив Андрій Марусов, боротьба з корупцією починається з доступу до інформації державних підприємств: "Ні для кого не таємниця, що контракти на будівництво, конструкцію, встановлення того чи іншого обладнання є за загальним правилом найбільш корупційними. Мета такої ініціативи – збільшення доступності та прозорості закупівель та організації діяльності державного підприємства".

Представник "Укренерго" Всеволод Ковальчук наголосив, що підприємству вдалося зекономити більше 5 мільйонів гривень лише впроваджуючи принципи прозорої діяльності.

За словами директора Національного Секретаріату ініціативи CoST Україна Наталії Форсюк, контроль здійснюватиметься від планування закупівель, тендерної діяльності до забезпечення якості робіт: "Інколи важко відрізнити корупцію від неефективного управління. Тому ми забезпечуватимемо контроль за обома ризиками – корупційними та організаційними. Контрольна діяльність розпочнеться уже з наступного тижня".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014345
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору