Політика України, Суспільство
  532  0

 З 2017 року в Україні запроваджуватимуть інклюзивну освіту

Кабінет Міністрів України схвалив запровадження інклюзивної освіти в Україні з 2017 року.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє Інститут суспільно-економічних досліджень.

Таким чином, з 1-го вересня 2017 р. буде припинено набір учнів до підготовчих та перших класів спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів). Як повідомляють активісти, до 2022 р. держава планує перевести усіх дітей із цих закладів на навчання до загальноосвітніх навчальних закладів: "Спочатку ці діти навчатимуться у спеціальних підготовчих класах, а потім перейдуть у спеціальні та інклюзивні класи звичайних шкіл".

За даними Уповноваженого Президента з прав дитини, у 2015 р. в Україні 39 тис. дітей навчалися в інтернатах, ще 55 тис. дітей навчається вдома, не охоплені навчанням - 8 тис. дітей.

Відзначимо, інклюзивна освіта - процес розвитку загальної освіти, який має на увазі доступність освіти для всіх, пристосування до різних потреб усіх дітей, що забезпечує доступ до навчання дітей із особливими потребами. В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію дітей, яка забезпечує однакове ставлення до всіх людей, але створює особливі умови для дітей, що мають особливі освітні потреби.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014341
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору