Політика України, Суспільство
  1350  0

 НАЗК не може знайти офіси майже сотні партій, - ЧЕСНО

162 із 350 офіційно зареєстрованих політичних партій не подали своїх фінансових звітів за перше півріччя.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це пишуть активісти Руху ЧЕСНО.

Зокрема, як пишуть активісти, НАЗК відправило запити 86 партіям, однак всі запити від НАЗК повернулися до Нацагенства “з причин не знаходження за адресою, зазначеною у реєстрі”: "Стосовно інших партій, які не подали своїх фінзвітів, то 6 з них перебувають у стадії ліквідації, а ще 22 партії надали свої роз’яснення", - стверджують активісти.

Згідно із відповіддю на запит руху ЧЕСНО, НАЗК направило лист до Міністерства юстиції яке у свою чергу має надати Нацагенству відомості про керівників недобросовісних партій і планує притягнути їх до відповідальності.

За словами активістів, згідно із ст. 212-21 “Кодексу України про адміністративні правопорушення” якщо партія порушує терміни подання звіту або не надає його взагалі, то на неї накладається штраф у розмірі від 413 до 551 тисячі гривень.

Однак, на думку аналітика Руху ЧЕСНО Ігоря Фещенка, є певні застереження, зокрема накладення штрафів на бездіяльні або технічні партії може призвести до ліквідації організації: "Це у свою чергу може призвести до суттєвого скорочення кількості політичних партій в Україні".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014322
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору