Суспільство
  152  0
Матеріали за темою:

 Transparency International Україна закликає представників сфери освіти використовувати інструменти е-демократії для протидії корупції

Transparency International Україна закликає використовувати інструменти е-демократії для протидії корупції та впровадження належного врядування у сфері освіти.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба TI Україна.

Як відомо, до топ-10 найболючіших корупційних проблем українців є корупція у сфері освіти, зокрема, процвітає корупція у навчальних закладах, викладачі продовжують вимагати хабарі у студентів, в школах, садочках, продовжуються збір коштів на ремонти та інші "необхідні заходи".

ТІ Україна, у рамках методологічного семінару "Громадянська освіта та електронна демократія у навчальних закладах" закликає використовувати ключові соціальні, громадянські, інформаційно-цифрові засоби та інструменти е-демократії.

За допомогою інформаційно-комунікаціних технологій всі антикорупційні зобов’язання можна успішно виконувати, зокрема Олеся Архипська, експерт з врядування наголошує: "Протидія корупції починається з вчинків кожного з нас. Від вчителя школи до міністра освіти. Головне - бажання, віра, дія та політична воля".

Також вона закликає представників сфери освіти не брати хабарів та подарунків: "Впроваджуйте нову культуру взаємовідносин "вчитель-учень". Почніть з оприлюднення власних бюджетів, благодійних внесків. Забезпечте новими механізмами е-демократії ваші батьківські комітети, учнівські або студентські самоорганізації. Започатковуйте е-рейтинги "кращий вчитель", "краща школа". І врешті-решт, а чому б не зробити першу в Україні е-школу, яка б дійсно стала прикладом роботи як прозора, антикорупційна, демократична інституція?".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014243
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору