Політика України
  284  0

 Отримання безвізового режиму вже близько, тож не потрібно псувати його наближення фальстартами, - "Європа без бар'єрів"

Повідомлення Адміністрації президента про те, що рішення про безвізовий режим з ЄС для України буде прийняте в листопаді може викликати чергову хвилю розчарування.

Про це у блозі на ЦензорРеформ пише менеджер з комунікацій ГО "Європа без бар'єрів" Павло Кравчук.

Автор наголошує, що "запровадження" можна зрозуміти і як ухвалення рішення, і як початок дії, тому багато хто сприймає таку інформацію як свідчення, що вже у листопаді українці зможуть їздити до Європи без віз, що не відповідає дійсності.

Кравчук нагадує про складну,кількарівнев упроцедуру прийняття подібних рішень у Євросоюзі

"У середу, 26 жовтня, заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що консенсус щодо безвізового режиму для України вже сформовано, і єдина перепона для розгляду – це питання запровадження механізму призупинення безвізового режиму, який наразі перебуває на етапі триалогу.

Якщо це питання зрушить з мертвої точки, то подальші етапи розгляду безвізового режиму для України буде пройдено дуже швидко. Проте все одно можливості для розгляду цих питань обмежені, наприклад, розкладом роботи відповідальних органів. Так, найближча сесія Європарламенту, де можуть розглянути українське питання, триватиме з 21 по 24 листопада. Тільки після цього може зібратися Рада ЄС, щоб затвердити рішення, тільки після цього воно буде підписане й опубліковане, тільки після публікації набуде чинності. Це не може статися в листопаді, хоча існує невелика імовірність завершення переговорів, ухвалення рішення Європарламентом і Радою ЄС ще до початку зими. Останнє, щоправда, все ж малоймовірно", - пише експерт.

Детальніше читайте тут.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014226
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору