Політика України, Суспільство
  163  0

 НАЗК не вказує на конкретні причини збоїв системи е-декларування, - експерт РПР Леменов

У Національному агентстві із запобігання корупції не вказують на конкретні причини збоїв системи е-декларування.

Про це в коментарі для ЦензорРеформ повідомив Олександр Леменов, менеджер антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ.

За його словами, у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації вказали на три основні "збої" в системі.

"Зокрема, вони виникли у зв'язку з різким збільшення кількості реєстрацій в системі (як приклад, 7152 користувачі за добу). Ще один збій стосувався досить дивного моменту: система приймала ключ, який виданий Мін'юстом, потім після тривалості сесії більше 5 секунд, виникала помилка і збій. Також проблемою для ДП "УСС" стала відсутність потрібної кількості персоналу, що обслуговує систему", - розповідає Леменов.

Крім того, він наголосив, що як запевняє голова НАЗК Корчак Наталія, працівники агентства вживають всіх заходів для безпроблемного подання е-декларацій.

На терміовому засіданні НАЗК щодо е-декларування вона зазначила про обмежені ресурси: "У наступному році необхідні гроші для серверів".

Після голови НАЗК виступив ще один представник ДП "УСС", який стверджував, що реєстр захищений і ніяких втручань не було. Однак, як розповідає Леменов, згадав за "мережеві атаки", які впливають на роботу системи.

"Станом на 10.20, 27 жовтня 2016 року, було подано майже 47 тисяч річних декларацій. При цьому реєстр систематично - то "лежить", то працює", - підкреслив Леменов.

У свою чергу Держспецзв'язок констатує мережеві атаки на систему електронного декларування.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014210
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору