Політика України, Суспільство
  373  0

 Бюро безоплатної правової допомоги у Київській області за 2016 рік допомогли в 3600 кримінальних справах, - Мін’юст

З 1 вересня у Київській області запрацювали бюро безоплатної правової допомоги, зокрема у таких містах: Біла Церква, Вишневе та Бровари.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомив Олексій Шевченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області.

За його словами, такі бюро покликані для того, щоб надавати якісну правову допомогу щодо захисту своїх порушених права та інтересів нашому населенню, і всі без винятку громадяни України.

Олександр Позняк, директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Київській області, наголосив, що центри та бюро повністю фінансуються державою і займаються захистом громадян від кримінальних обвинувачень та допомогою у справах цивільної та адміністративної юрисдикції: "У кожній області створені бюро безоплатної правової допомоги. У Київській їх вже 22. Вони надають громадянам консультації, роз’яснення, допомагають у складанні документів, представляють інтереси пільгових категорій осіб у судах. Цим займаються адвокати або представники бюро".

За його підрахунками, за три квартали 2016 року у Київській області надали допомогу у 3600 кримінальних справах, представили інтереси 560 осіб у суді по адміністративним та цивільним справам, обробили більше 3600 звернень з цивільних та адміністративних питань.

Іван Даниленко, керівник Богуславського бюро БПД, розповів, що 10 разів безкоштовну правову допомогу отримували соціально незахищені верстви населення, а найбільше звертаються вимушені переселенці, люди похилого віку та люди з інвалідністю.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014167
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору