Політика України, Суспільство
  171  0

 "Завислі" в парламенті судді коштують українцям 250 тис. грн щодня, - ЧЕСНО

Після старту судової реформи парламент мав би направити матеріали про безстрокове обрання суддів до Вищої Ради юстиції, однак досі цього не зробив.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє Рух ЧЕСНО на своєму веб-сайті.

Як зазначають активісти, вже понад 2 роки Верховна Рада ігнорує вирішення питання про долю судів-п'ятирічок, які отримують зарплату, але не здійснюють правосуддя. Більше того, в рамках судової реформи, протягом 10 днів після старту судової реформи Верховна Рада повинна була направити до Вищої ради юстиції матеріали та рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів про безстрокове обрання суддів. Однак, за словами Руху ЧЕСНО, ні парламентський комітет, ні парламент цього не зробив.

В результаті - недоукомплектовані суди (219 судів, в яких немає більше половини суддівського штату) і близько 250 тис грн з кишень українців щодня.

Рух ЧЕСНО вимагатиме від Верховної Ради не затягувати із цим, адже фінансування “завислих суддів” щодня обходиться українському бюджету у понад чверть мільйона гривень.

Нещодавно Вища рада юстиції уже звернулася з проханням про передачу матеріалів про обрання суддів безстроково до Голови Верховної Ради України.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3014038
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору