Суспільство
  139  0

 Українці в пошуковиках протягом 2015-2016 року найбільше шукали "перемог"

Протягом року (з жовтня 2015 до жовтня 2016 року) українці в середньому вдвічі більше шукали в Інтернеті перемогу, ніж зраду.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє Олекса Степнюк, дослідник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Науковець розрахував і показав на графіку, як часто українці вводили пошукові запити зі словами "перемога" та "зрада" протягом року. Найбільшою перемогою останнього часу, за повідомленням, стала перемога Джамали у Євробаченні (травень 2016), а найбільшою зрадою – місцеві вибори (жовтень 2015).

Як зазначено лише жовтень 2015 року – період, коли кількість запитів зі зрадою зрівнялася з кількістю "переможних" запитів.

У серпні 2016 року, українці значно менше шукали перемоги. На думку дослідників, це зменшення оптимізму українців зумовлене низькою реформаторською активністю української влади влітку та восени.

Також цікавим є географічний розподіл. До прикладу, жителі 6 областей, які більше зацікавлені у зраді ніж в перемозі: Луганська область, Крим, Львівська область, Івано-Франківська область, Чернівецька область та Волинська область.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013993
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору