Київські новини
  485  0

 Антикорупційна рада запрошує долучитися до створення конкурсної комісії для обрання керівника комунальних підприємств

Департамент культури та Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА створюють конкурсні комісії, які обиратимуть керівників комунальних підприємств, підпорядкованих Департаментам.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба Антикорупційної ради при Київському міському голові.

До складу комісії увійдуть два представники, делеговані від Антикорупційної ради, з громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері протидії з корупцією. Для того, щоб визначити найбільш компетентних та досвідчених представників Антикорупційна рада оголосила про початок прийому документів від антикорупційних громадських організацій, які бажають долучитися до роботи конкурсної комісії. За інформацією, прийом документів Антикорупційна радою триватиме до 25 жовтня, до 13.00.

Основними вимогами до кандидата від громадської організації є бездоганна ділова репутація, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, досвід в антикорупційній діяльності чи робота в організації, яка займається антикорупційною діяльністю.

Детальніше з оголошенням Департаменту культури можна ознайомитися за посиланням; з оголошенням Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

Організатори попереджують, що конкурсні комісії будуть постійно діючими, тобто варто делегувати до їх складу комісій фахових та відповідальних представників.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013991
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору