Політика України, Суспільство
  170  0

 РПР та Детектор Медіа проведуть спільний прес-сніданок про формування Державного бюро розслідувань

27 жовтня о 10:00 Реанімаційний Пакет Реформ та Детектор медіа запрошують представників ЗМІ долучитися до публічної дискусії: "Кому загрожує Державне бюро розслідувань своєю ефективною роботою? Яке місце Бюро в реформуванні правоохоронних органів країни?".

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це вони зазначають у Facebook.

За словами експертів, ДБР – орган, який покликаний подолати безкарність силовиків, зокрема, у справах про катування та жорстоке поводження з затриманими. Державне бюро розслідувань – структура, створення якої протягом кількох років вимагають правозахисники та міжнародні партнери України. В листопаді 2015 року парламент ухвалив закон про ДБР, вже понад півроку працює конкурсна комісія по відбору керівника Бюро.

На прес-сніданку планують розглянути ще такі питання:

  • Які ще важливі функції виконуватиме ДБР та як воно пов’язане з реформуванням прокуратури?
  • Чому важливо забезпечити прозорий конкурс на посади в Бюро?
  • Що може завадити створенню ДБР та хто зацікавлений в затягуванні процесу?
  • Більш детально про це та інше розкажуть спікери під час прес-сніданку.

Основними спікерами будуть Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ, головний експерт групи з реформування органів правопорядку РПР; Віктор Чумак, народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції; Денис Монастирський, член конкурсної комісії по відбору керівника Державного бюро розслідувань.

Зареєструватись для участі в прес-сніданку можна заповнивши реєстраційну форму до 26 жовтня 2016 року. Післяпідтвердження реєстрації, Вам буде надіслано запрошення з адресою місця зустрічі.

Кількість учасників обмежена.

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013894
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору