Політика України
  147  0

 Уряд дозволив сім’ям, які не підпадають під субсидію, платити за теплопостачання в розстрочку

Сім’ї, які не підпадають під дію житлової субсидії, можуть сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначає прес-служба Кабінету Міністрів України.

Таким чином, українці 50% вартості спожитих послуг будуть оплачувати в опалювальний період, решту - 50% рахунку - доплачуватимуть у літній період. Для цього необхідно звернутися із письмовою заявою до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги з теплопостачання. Після цього протягом опалювального періоду тепло-комунальне підприємство виставлятиме рахунок у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.

Решту суми, як пише прес-служба, неоплачених 50% від нарахованої споживач сплачуватиме протягом міжопалювального (травень-вересень) періоду щомісяця рівними частинами.

За словами прес-служби, таким рішенням Уряд підтверджує свою готовність підтримати українські родини, чий рівень доходу не дозволяє поки сплачувати нові комунальні рахунки. Водночас, держава має намір забезпечити діяльність тепло-комунальних підприємств, а саме про збалансування різниці між оплатою послуг споживачами та оплатою за природній газ, а також передбачить, щоб НАК "Нафтогаз" не виставляв їм жодних штрафів у зв’язку із прийнятим рішенням.

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013890
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору