Політика України
  683  0
Матеріали за темою:

 НАБУ та ЄС почали співпрацю у сфері боротьби із шахрайством

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Європейське управління з боротьби з шахрайством (OLAF) підписали Угоду про співпрацю для активізації зусиль з протидії шахрайству, яке шкодить фінансовим інтересам Європейського Союзу.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначає прес-служба делегації Європейського Союзу на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначено, завдяки цій угоді НАБУ та ОLAF проведуть спільні слідчі дії та обміняються інформацією, яка має важливе значення для розгляду заяв про вчинення шахрайства та порушень, які завдають шкоди бюджетові ЄС. Більше того, співпраця партнерів відбуватиметься для того, щоб наростити потенціал у боротьбі з шахрайством та корупцією, а також сприяти отриманню спеціальних знань і навичок співробітниками НАБУ.

Артем Ситник, керівник НАБУ підкреслив: "Доволі символічним є той факт, що цю Угоду ми підписуємо з Джованні Кесслером, який свого часу виступив одним із ініціаторів створення НАБУ. Впевнений, що підтримка з боку OLAF сприятиме підвищенню ефективності розслідувань Бюро".

За словами Джованні Кесслер, директора OLAF, влади України мусить боротися зі шахрайством, оскільки це її обов’язок перед народом: "Україна має викорінити шахрайство і корупцію. Цим вона зобов’язана своєму народові. OLAF обіцяє стати на боці національних органів влади, які працюють в цьому напрямку".

 

 

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013886
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору