Політика України
  244  0

 Комітет з питань свободи слова схвалив зміни до Закону про Е-data. ІНФОГРАФІКА

Парламентський комітет з питань свободи слова та інформаційної політики дав позитивну оцінку проекту закону №5061 та рекомендували прийняти його у першому читанні.

Про це ЦензорРеформ повідомили експерти Центру "Ейдос".

За їхніми словами, законопроект №5061 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про використання публічних коштів" покликаний внести ряд змін та доповнень у роботу про використання бюджетних коштів (№0949). Зокрема, прийняття цього законопроекту посилить громадський контроль за публічними коштами, підвищить ефективність їхнього використання, сприятиме в боротьбі з корупцією та збільшить довіру населення до органів влади.

Зокрема, народний депутат Олександр Опанасенко, який презентував законопроект на комітеті зазначив: "Після прийняття півтора роки тому закону про використання бюджетних коштів (№0949), ми стикнулися з тим, що деякі положення просто ігнорувалися виконавцями. Проблема полягала у тому, що не було прописано як з такими виконавцями діяти. Сьогодні ми виправили ці прогалини і це дозволить ефективно провадити політику прозорості державних фінансів у майбутньому".

е-дата

У 2015 році прийняли Закон №0949 "Про відкрите використання публічних коштів", який зобов’язував усіх розпорядників бюджетних коштів публікувати свої витрати на єдиному державному веб-порталі Є-data.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013752
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору