Політика України
  2232  0
Матеріали за темою:

 Сьогодні НАЗК може перенести термін подачі декларацій і разом з тим вбити антикорупційну реформу, - Шабунін

Сьогодні, 20 жовтня, Національне агентство із запобігання корупції збирає засідання о 14.30, щоб продовжити термін подачі декларацій на 60 днів.

Як інформує ЦензорРеформ, про це пишуть експерти Реанімаційного Пакету Реформ.

За адресою бул. Дружби народів, 28, о 14.30 відбудеться засідання Національного агентства з запобігання корупції, на якому члени НАЗК спробують не тільки перенести на 2 місяці термін подачі щорічної електронної декларації, але й змінять її форму.

Експерти підозрюють, що таким чином влада хоче дати час парламенту внести зміни до закону "Про запобігання корупції", щоб скасувати всі важливі норми щодо декларування готівки, обсягу майна, яке підлягає декларуванню, а також кримінальної відповідальності за брехню в деклараціях.

 Як пишуть експерти, таке рішення хочуть ухвалити за 10 днів до кінцевого терміну подачі декларацій, коли більше 12 000 чиновників уже задекларували свої доходи та витрати в Реєстрі: "Однак, ніхто з ТОП-посадовців України до цих пір не подав декларації. Зокрема: президент, прем’єр-міністр та весь склад уряду, генеральний та антикорупційний прокурор, директор НАБУ, голова СБУ" , - наголошують експерти.

За словами Шабуніна, експерта антикорупційної групи РПР, голови правління Центру протидії корупції, цього часу достатньо, щоб президент руками КСУ чи депутатів вбив одну з ключових антикорупційних реформ, а разом з нею і наш безвізовий режим з ЄС: "Схоже, що страх і жадібність Кононеко-Грановського перемогли амбіції Порошенко-Гриніва вписати себе в історії 42-х мільйонної країни.Увага до цієї теми з боку ЗМІ величезна, тому журналісти точно донесуть прізвища і прислужливих виконавців, і пихатих замовників", - пише він на Фейсбуку.

Експерти РПР закликають журналістів бути присутніми на сьогоднішньому засіданні.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013748
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору