Політика України
  135  0
Матеріали за темою:

 Україна та НАТО домовилися створити платформу для обміну знаннями та досвідом у подоланні гібридної війни, - директор Офісу зв'язку НАТО в Україні Вінніков

В рамках співпраці з НАТО українська сторона надає допомогу західним партнерам у питанні протидії гібридній війні.

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав голова представництва, директор Офісу зв'язку НАТО в Україні Александер Вінніков, повідомляє ЦензорРеформ.

За його словами, Україна консультує НАТО у питанні протидії в гібридній війні.

"У цьому сенсі Україна та НАТО домовилися створити платформу для обміну знаннями, досвідом та спільних зусиль у подоланні цих викликів. Важливою спроможністю в питаннях протидії загрозам є питання стратегічних комунікацій, і саме тому Центр інформації та документації НАТО має конкретні можливості, щоб допомагати Україні розвивати потенціал саме в стратегічних маніпуляціях", - зазначив він.

Крім того, за словами Віннікова, під час Варшавського саміту були прийняті дуже важливі рішення щодо посилення присутності сил НАТО в східній частині Альянсу.

"З початку 2017 року буде створено 4 багатонаціональні батальйони в Естонії, Латвії, Литві та Польщі. Основними країнами, які будуть формувати ці батальйони, є Канада, Велика Британія, Німеччина та США. Всі ці сили були створені для того, щоб чітко продемонструвати солідарність Альянсу. Тож, будь-який агресор, чи потенційний агресор, має розуміти, що на агресію буде чітка відповідь усього Альянсу, а не тільки країни, на яку він здійснює напад", - зазначив він.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013610
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору