Політика України, Суспільство
  189  0
Матеріали за темою:

 Експерти з Британії допоможуть Міністерству оборони України боротися з корупцією

Виконавчий директор JC Audit Training LTD Джон Чесшир з Британії провів семінар "Аудит ризиків шахрайства" для представників Міністерства оборони України.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначила прес-служба Міноборони..

За повідомленням, на семінарі розглянули питання шахрайства і роль внутрішнього аудитора, специфіку ефективної стратегії боротьби із шахрайством. За словами Філліпа Джонса, радника Міноборони та Генерального штабу ЗСУ, Велика Британія і в подальшому має намір підтримувати внутрішній аудит оборонного відомства, як один із дієвих інструментів зниження корупції та побудови доброчесності.

Також представники відомства обговорили особливості роботи з кадрами, управління фінансами, закупівлі та зовнішній підряд, безпеку інформаційної системи і даних, методи розробки повноцінної програми і плану аудиту.

Крім цього, представники Міооборони розробили стратегічний підхід щодо можливих шляхів подолання корупції, оскільки згідно з дослідженням "Транспаренсі Інтернешнел" оборонна сфера поряд з нафтогазовидобувною промисловістю та будівництвом належать до найбільш корумпованих сфер діяльності, залучених до управління державними ресурсами: "Атмосфера секретності оборонного сектору побіжно сприяє його корумпованості, бо практично унеможливлює здійснення суворого нагляду та контролю".

Також на сайті групи з антикорупційної діяльності Мінооборони можна повідомити про випадки корупції.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013589
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору