Політика України, Суспільство
  160  0

 Transparency International Україна закликає топ-чиновників подати свої е-декларації

Transparency International Україна закликає Президента та очільників його Адміністрації, керівництво Верховної ради України та депутатів, Прем’єр-міністра та міністрів, а також керівництво правоохоронних структур не зволікати із поданням електронних декларацій. Термін оприлюднення спливає 30 жовтня.

Яr повідомляє ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба організації ТІ Україна.

За даними Єдиного державного реєстру е-декларацій, до реєстру подано всього 8281 щорічних декларацій, зокрема свої статки показали 88 прокурорів, 82 правоохоронців, 55 суддів, 5 працівників Нацагентства з питань запобігання корупції, 54 детективи НАБУ.

Крім топ-чиновників, уникають декларування і керівники таких важливих антикорупційних органів як НАБУ та САП, повідомляє прес-служба.

Ярослав Юрчишин, виконавчий директор ТІ Україна, наголошує: "Українські високопосадовці дуже люблять хизуватися своїми антикорупційними досягненнями на зустрічах із європейськими політиками високого рівня, оголошують "роки боротьби з корупцією", "початки кінця корупції в Україні". Утім, коли справа стосується їх персонально, вони як страуси ховають голову у пісок".

Експерт закликає Президента та його команду, голову Верховної Ради та депутати, а також керівника Уряду та міністрів, керівників правоохоронних органів своїм власним прикладом продемонструвати бажання просувати антикорупційні реформи: "Якщо їхні доходи зароблені чесним шляхом, їм нема чого приховувати", - вважає Юрчишин.

ТІ Україна повідомляє про приєднуєднання до серії акцій антикорупційних громадських організацій проти зволікання високопосадовців із оприлюдненням статків.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013566
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору