Суспільство
  1409  0
Матеріали за темою:

 "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" відкрив мережу регіональних координаторів у кожній області України

Регіональні координатори у 23 областях розпочали співпрацю з кампанією "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" Протягом двох днів навчання у Майстерні активних громадян активісти ознайомилися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорили подальші плани для активного залучення громадян до процесу очищення суддівських лав.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначила прес-служба кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!"

За словами Тараса Шевченка, співзасновника Руху ЧЕСНО, в рамках кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! активісти націлені на очищення суддівських лав від недоброчесних суддів: "Одним з інструментів нашої діяльності у рамках цієї кампанії – створення масштабної бази даних щодо усіх суддів України. І 23 координатори у регіонах, нам у цьому допоможуть".

Як вважає Ольга Седова, керівник національних програм Посольства Швеції в Україні, найбільш важливою у сього блоку реформ є судова реформа: "Реалізація судової реформи – питання номер один як для українців, так і для інвестиційного клімату в країні. Наразі інвестори найбільше очікують подолання корупції в судах і очищення судової гілки влади. Фільтруючи суди, виявляйте у системі людей із прямою спиною, які за умови змін правил гри, зможуть відчинити двері реформаторам і новим доброчесним суддям", – підкреслила вона.

Також Михайло Жернаков, головний експерт судової групи Реанімаційного Пакету Реформ, наголошує, що задля утвердження справедливого правосуддя уже зроблено чимало прогресивних кроків, зокрема прийняття вагомих законопроектів, однак, на його думку перед експертним середовищем і громадськістю ще багато викликів і роботи.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013528
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору