Політика України
  657  0

 Рада повинна цього тижня прийняти законопроекти у сфері енергетики та сприяння економічного розвитку, - експерти РПР. ІНФОГРАФІКА

Реанімаційний пакет реформ підготував перелік законопроектів, які Парламент повинен розглянути та прийняти, аби дати розвиток низці реформ.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявив директор Центру демократії та верховенства права, співголова Ради РПР Тарас Шевченко.

 За його словами, першочерговим є прийняття двох законопроектів у сфері енергетик, зокрема законопроект №4901, що має на меті врегулювати комерційний облік комунальних послуг, та проект №4941 задля розвитку енергоефективності та раціонального споживанню енергетичних ресурсів.

 Крім цього, як він зауважує, за Парламентом також законопроекти №2531а, №3153 та №2431. Останній передбачає встановлення прозорих, зрозумілих і передбачуваних підходів до розрахунку штрафів органами Антимонопольного комітету України за порушення законодавства у сфері захисту економічної конкуренції.

 ЯК наголошує експерт, розгляд цього пакету економічних законопроектів відкладається парламентом вже більше 4-6 місяців.

 Також на порядку денному у депутатів законопроект №4526 для реалізації закону про держслужбу, розгляд документу відкладається уже три тижні поспіль.  

рпр

 Як зауважує Шевченко, на порядку денному в парламенту немає вкрай важливих питань, на кшталт формування нового складу Центральної виборчої комісії, законопроекту Про Вищу раду правосуддя, яка має стати головним державним органом у питаннях призначення, звільнення та притягнення відповідальності суддів.

 "У Верховної Ради цього тижня, як і кожного наступного чимало роботи, адже аби виконати у частині законів всю Дорожню карту реформ, яку РПР презентував на минулому тижні, депутатам потрібно активно працювати", - вважає експерт.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013525
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору