Політика України
  806  0

 Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі впроваджено в Україні

Кабінет Міністрів України презентував Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі на чолі з міністром Кабміну Олександром Саєнком та команди реформ у міністерствах.

Як повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на Інтерфакс, про це сказав міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко під час презентації команд підтримки реформ у Києві в понеділок.

"Сьогодні ми говоримо про Офіс реформ прем'єр-міністра України. По суті, на першому етапі це буде 18 осіб, які будуть закріплені за визначеними напрямами й сфокусовані на реалізацію тих чи тих визначених громадськими донорами пріоритетів, які будуть визначені програмою діяльності уряду, програмою роботи на наступний рік", - зазначив він.

Міністр зазначив, що структура офісу не дублюватиме самих міністерств. "Офіс реформ прем'єр-міністра буде спрямований на впровадження, моніторинг тих пріоритетів, тих завдань, які в принципі закладені в програмі уряду, які ми обговорювали з нашими міжнародними партнерами", - додав Саєнко.

За його словами, офіс насамперед опікуватиметься питаннями, для вирішення яких необхідна міжвідомча співпраця, зокрема реформою державної служби.

Саєнко додав, що главою офісу передбачається призначити його самого, також до складу цього органу увійдуть два координатори, які завідуватимуть конкретними напрямами.

Крім того, було презентовано команди підтримки реформ у Міністерстві фінансів, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Міністерстві інфраструктури та Міністерстві аграрної політики і продовольства.

Керуючий директор ЄБРР по Східній Європі та Кавказу Френсіс Маліж (Francis Malige) зазначив, що такі команди буде відібрано публічно й спільно з міністрами вони працюватимуть над розробкою та проведенням реформ у відповідних сферах.

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі наголосив, що ЄС готовий сприяти реформам в Україні, зокрема підтримуючи групи експертів. При цьому він зазначив, що без бажання проводити реформи з боку самої влади України експертна підтримка не стане гарантією успіху змін.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013503
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору