Політика України
  442  0

 Посол ЄС Мінгареллі закликав ВР пришвидшити впровадження реформ в Україні

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінгареллі закликав Верховну Раду пришвидшити процес впровадження реформ в Україні.

Про це повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на УНІАН.

Під час панельної дискусії на тему: "Парламенти і всеосяжна демократична реформа", яка відбулася сьогодні в Києві, він зазначив, що впродовж останніх двох років було проведено більше реформ, ніж за період перших 23 років незалежності країни.

"Ваша країна налаштована на реалізацію амбітної програми реформ. Більшість спостерігачів вважають, що впродовж останніх двох років було проведено більше реформ, ніж за період перших 23 років незалежності країни, і щодо цього усі погоджуються", - сказав Мінгареллі.

Разом з тим він сказав, що "всі також погоджуються з тим фактом, що все ще треба пройти довгий шлях".

"І зараз важливо пришвидшити впровадження процесу реформ, щоб перетворити Україну на відкрите та демократичне суспільство, а також ввести в дію основні вимоги для забезпечення стійкого та всеосяжного економічного зростання", - наголосив посол ЄС.

На його переконання, у цьому процесі Верховна Рада повинна бути ефективною та прозорою. "І з цієї причини ми розглядаємо необхідність створення ефективної та прозорої Верховної Ради однією з головних цілей у цій країні", - заявив посол.


Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013494
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору