Політика України
  1047  0

 "Дуже важливо розвивати російськомовні ресурси, які можуть бути спрямовані на Росію", - радник Мінінформполітики з питань Криму Каздобіна

Впливати на Росію через українське інформаційне поле можна завдяки російськомовним ЗМІ.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це в інтерв'ю Укрінформу заявила Юлія Каздобіна, новопризначений радник Мінінформполітики з питань Криму.

"Я вважаю дуже важливим розвивати російськомовні ресурси, які можуть бути спрямовані на Росію. Ми дуже часто недооцінюємо наші здатності впливати на те, що там відбувається. Ми звикли, що вони впливають на нас, але останнім часом з'явилися приклади того, як ми впливаємо на них. Той же флешмоб "Я не боюся сказати" розпочався в Україні, а потім перекинувся на Росію і Білорусь. Це вже приклад нашого впливу, і він важливий тим, що саме український флешмоб зміг розхитати підвалини патерналістського суспільства. У цьому напрямку потрібно думати далі над конкретними проектами", - вважає вона.

Також Каздобіна зазначила, що дуже важливо отримувати достовірну інформацію про те, що відбувається у Криму сьогодні.

"Сьогодні безпосередньо впливати на те, що відбувається в Криму, дуже важко, тому важливо отримати достовірну інформацію з Криму. Важливо зрозуміти, що там реально відбувається, і саме цей фактаж, а не емоційні меседжі, робити надбанням західних інституцій, які хоча і досить ослабли, але все ще мають певний вплив. Причому, не стільки на Росію, скільки на загальний фон.

Ми пам'ятаємо, як спочатку сприймалася інформація - усі однозначно брали меседжі російської пропаганди. Зараз європейське інформаційне поле змінилося - всім вже зрозуміло, що коренем проблеми є Росія. Але далеко не всі готові цю проблему вирішувати, бо не бачать рішення. Тому прагнуть загладити ситуацію. Так от, одна з больових точок - необхідність посилення впливу на Захід для того, щоб пішов вплив на Росію", - повыдомила вона.

 

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013484
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору