Політика України, Економіка
  1434  0

 Прийняття "антирейдерського закону" було вигідне всім партіям, - заступник міністра юстиції Мороз

Прийнятий нещодавно Верховною Радою новий "антирейдерський" закон тепер значно посилює відповідальність нотаріусів і передбачає позбавлення їх ліцензії. Окрім того, новий закон дає можливість притягувати до кримінальної відповідальності не тільки безпосередніх учасників рейдерської атаки, а також її замовників.

Про це в інтерв'ю УНІАН сказав заступник міністра юстиції Павло Мороз, повідомляє ЦензорРеформ.

Він зазначив, що прийняття Закону № 5067 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності" вигідне всім парламентарям, адже "до кожного депутата Верховної Ради, мабуть, не один раз турбували через рейдерське захоплення".

"Тому ми мали підтримку майже всіх фракцій! Зазвичай підтримує коаліція, а опозиціонери проти. А тут 271 "За" і 20 "Утримались", - зазанчив заступник міністра.

Мороз розповів про новації, які вводить закон:

"Перше – це введення кримінальної відповідальності державних реєстраторів (бізнесу та нерухомості – ред.). За будь-які порушення, які вони можуть робити, їх можна притягнути до кримінальної відповідальності на термін до 8 років.

По-друге, розширили поняття злочину в темі рейдерства. Раніше кримінальна відповідальність за рейдерство була, але норма не була чітко прописана. Ми це виправили. Тепер відповідальність буде не лише у реєстратора, а й у заявника, замовника та організатора рейдерського захоплення. Також передбачено кримінальну відповідальність за підробку документів".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013446
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору