Політика України
  1157  0

 Мінінфраструктури готує великий пакет законів з реформи дорожньої галузі, - Омелян

Міністерство інфраструктури України сподівається на розгляд пакету законопроекту щодо дорожньої реформи в листопаді.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це в інтерв'ю УНІАН заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"В нас відбулись суттєві зрушення в сфері законодавчих актів. Зокрема, ми відпрацьовуємо великий пакет документів по дорожній реформі і сподіваюсь, що в листопаді в парламенті буде проведено інфраструктурний день, в ході якого ми зможемо розглянути одні з ключових законів по автодорожніх шляхах, про внутрішній водний транспорт, про залізничний транспорт. Наразі ми допрацьовуємо цей документ, адже в підсумку ми хочемо зробити системні речі, щоб всі покладалися не на міністрів-героїв, а на системні речі, які дійсно працюють, - сказав він.

При цьому, за його словами, законопроект про залізнийчний транспорт відклали для того, щоб внести ряд суттєвих змін, які пропонував бізнес.Законопроект про Національну комісію, яка регулюватиме транспортні тарифи, також на стадії підготовки. Крім того, Омелян наголосив на реформі морського транспорту.

"Цей законопроект є логічним наслідком закону про залізничний транспорт. Ми готуємо цей документ також. Окремо хотів би зазначити, що ми почали масштабну реформу морської галузі, в кінці вересня я запустив на погодження Кабміну документ про створення морської адміністрації. Також спільно з американськими та нідерландськими експертами в жовтні починаємо роботу над реформою морської галузі, яка, зокрема, передбачає реформування Адміністрації морських портів. Думаю, що до кінця цього року ми повинні завершити ці процеси, і вже в наступному році мати справу з абсолютно новою структурою управління морською галуззю", - зазначив міністр.
Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013442
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору