Політика України
  152  0

 Відповідальна бюджетна політика є ключовою передумовою стабільності фінансової системи, - Центр економічної стратегії

Однією з найбільших перепон для міжнародних інвестицій в Україну є непередбачуваний курс валют та нестабільна фінансова система.

Як повідомляє ЦензорРеaорм, про це зазначає Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії, член Ради РПР.

Також експерт наголосив: "Ключовою передумовою стабільності фінансової системи є відповідальна бюджетна політика, що передбачено в ДКР (Дорожня карта реформ РПР - ред.). Також передбачено і створення стійкої банківської системи і забезпечення спрощених умов для ведення бізнесу в Україні та умов для розвитку малого та середнього бізнесу".

На його думку, одним з головних пріоритетів – вивести на інші темпи економічного зростання Україну, які дозволять відновити втрати за останні роки.

Зокрема, його думку продовжив і радник Міністра економіки України Дмитро Романович і зазначив, що економічні реформи, за Дорожньою Картою Реформ, позбавляють існуючих або потенційних корупціонерів предмету корупції.

За словами народного депутат Григорія Шверка, більше уваги треба приділяти саме економічним перетворенням: "Добробут кожного громадянина і розвиток країни залежить від економічного росту та від іноземних інвестицій в країну. Тому потрібно підтримувати всі ініціативи, які спрямовані на реальне економічне зростання країни".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013385
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору