Політика України, Фоторепортаж
  1744  3
Матеріали за темою:
Все про:ВР (97) НАТО (9)

 "Росія продовжує незаконну окупацію частини території України", - заява Міжпарламентської ради Україна-НАТО. ФОТОрепортаж

У середу, 12 жовтня, у Дніпрі відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО. Підсумком стала заява української делегації Верховної Ради України та голови делегації Парламентської асамблеї НАТО Сверре Мірлі.

Як повідомляє ЦензорРеформ, документ на своїй сторінці у Фейсбуку оприлюднила народний депутат (фракція БПП) Ірина Фріз.

нато

"Росія продовжує незаконну окупацію частини території України й активно підтримує озброєних бойовиків, кричуще порушуючи свої міжнародні зобов'язання. Міжпарламентська рада підтвердила свою повну і непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України у рамках міжнародно визнаних кордонів", - йдеться у заяві.

Зазначається, що зустріч відбулася з ініціативи української сторони.

нато

Міжпарламентська рада всебічно обговорила ситуацію безпеки в Україні, зустрілася з представниками місцевої влади, командуванням ЗСУ, волонтерами та громадськими активістами, міжнародними гуманітарними організаціями, що провадять діяльність на сході України. Члени міжпарламентської ради також відвідали місцеву лікарню, де проходять лікування українські військовослужбовці.

"У рамках цих зустрічей наголошувалося, що безпекова ситуація на сході України залишається нестабільною, зокрема тривають порушення режиму припинення вогню та постійні спроби підтримуваних Росією бойовиків зруйнувати нещодавно схвалене рішення про відведення сил із цих територій, перешкоджання ними діяльності СММ ОБСЄ в Україні", - зазначено в документі.

нато

Особливу стурбованість членів міжпарламентської ради викликає гуманітарна ситуація на території, що перебуває під контролем бойовиків, а також відсутність прогресу у звільненні українських заручників, утримуваних у РФ та на контрольованих бойовиками територіях.

Члени міжпарламентської ради проаналізували досягнення в реформуванні політичної, економічної, оборонно-безпекової сфер України, вітають досягнутий прогрес і закликають до збільшення зусиль:

"Досягнення більшого прогресу у боротьбі з корупцією і надалі залишатиметься важливою умовою довіри українських громадян до органів влади, а також для отримання вкрай необхідної міжнародної допомоги".

нато

Нагадаємо, Міжпарламентська рада Україна-НАТО була створена в 2003 році. Вона об'єднує 10 українських парламентарів і 10 їх колег із країн-членів НАТО. Мета Ради полягає в демонструванні парламентської зацікавленості у виявленні проблем у співпраці між Україною та НАТО. Міжпарламентська рада збирається двічі на рік в Україні та Брюсселі. З часом вона стала активним політичним форумом, на якому парламентарі з України і держав-членів НАТО можуть обговорювати будь-які питання спільного інтересу.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013360
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору