Політика України, Здоров'я
  193  0

 Уряд рекомендує прийняти законопроект №2820 про зміну маркування пачок цигарок

Кабінет Міністрів України рекомендує схвалити антитютюновий законопроект №2820 у першому читанні.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це пише прес-служба ГО "Життя".

Ініціаторами законопроекту є народні депутати Ольга Богомолець, Ганна Гопко, Олег Мусій, Павло Унгурян, Оксана Корчинська, Ірина Луценко та експерти Коаліції "За вільну від тютюнового диму Україну".

За інформацією повідомлення, цей законопроект має на меті заборонити ароматизовані сигарети, запровадити великі графічні попередження про шкоду куріння і розташувати їх у верхній половині пачки з обох боків, врегулювати електронні сигарети та трав’яні суміші, розкрити склад тютюнових виробів, заборонити рекламу тютюну в Інтернеті.

Як зазначила віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, законопроект №2820 приведе законодавство у відповідність до вимог Директиви 2014/40/ЄС та Директиви 2003/33/ЄС. Цей документ уже направили Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Уляна Супрун, в. о. міністра охорони здоров’я України, наголошує: "Захист громадського здоров’я має пріоритет над будь-якими корпоративними інтересами. Ми закликаємо парламентарів прийняти законопроект №2820, оскільки він допоможе нам створити умови, коли молодь не буде починати курити. Пора нам усім жити здоровим життям та попереджати захворювання, ніж потім їх лікувати".

Крім цього, як підкреслює прес-служба, законопроект № 2820 позитивно оцінили Міністерство охорони здоров’я України, Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Світовий банк в Україні, Smoke Free Partnership, Європейська мережа з попередження куріння (ENSP), коаліція "За вільну від тютюнового диму Україну" та ініціатива "Реанімаційний пакет реформ" (РПР).

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013280
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору