Економіка, Суспільство
  840  0

 Розпочав роботу проект USAID "Прозора енергетика" з виявлення прогалин у публічно доступних даних

У рамках проекту USAID "Прозора енергетика" журналісти та експерти збиратимуть та впорядковуватимуть інформацію про енергетичний сектор та виявлятимуть прогалини у публічно доступних даних.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначає прес-служба Dixigroup.

За інформацією повідомлення, протягом проекту усі проблемні елементи планують розкрити у  журналістських розслідувань, що спиратимуться на досвід і знання галузевих експертів. Крім цього, буде створена онлайн-карта енергетичного сектору.

"За допомогою он-лайн інструментів можна буде надіслати запит про отримання публічної інформації, повідомити про випадки корупції в галузі", - розповів керівник проекту, віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко.

За його словами, команда проекту проводитиме експертні консультації, протягом яких буде напрацьований перший проект карти та будуть ідентифіковані основні проблеми.

 "Ми об’єднали експертів та журналістів в енергетичному секторі для того, щоб разом змалювати системну та зрозумілу карту того, як працює енергетична галузь простою мовою. Прагнемо, щоб ресурсами сайту та відкритою інформацією користувалися з найбільшою користю, відтак ми розраховуємо запропонувати численні формати дій. Ми прагнемо створити ініціативи для подальшого розкриття інформації", - заявив Антоненко.

Як зазначають експерти, основними акцентами проекту стануть відкриття доступу до інформації в енергетиці, поліпшення доступу громадськості до інформації та посилення фіскальної прозорості в енергетичному секторі України.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013277
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору