Політика України, Суспільство
  1328  0

 Майбутнього топ-керівника Держлікслужби Цілину в 2014 обвинувачували за розкрадання бюджету

Владислав Цілина, переможець конкурсу на посаду першого заступника Голови Державної служби лікарських засобів у 2014 році проходив у кримінальній справі щодо розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це пише прес-служба Центру протидії корупції.

За їхніми словами, як стало відомо з ухвали Святошинського районого суду Києва Владислав Цілина був залучений до створення організованої злочинної групи, яка мала на меті заволодіти 22 мільйонами бюджетних коштів державної програми “Впровадження інноваційних технологій у виробництво технічних засобів реабілітації інвалідів”. Кошти виділялися на виготовлення взуття Хмельницькому державному протезно-ортопедичному підприємству (надалі ХДЕПОП).

Також, як зазначають активісти, слідчі столичної прокуратури інкримінували Цілині та його групі підроблення документів та відмивання коштів через використання фіктивних підприємств.

"Попри проведені обшуки та інші слідчі дії суд виправдав Цілину та його співучасників. Головна причина виправдання, відповідно до судових рішень – недостатньо зібрані докази. А ті, які зібрані, зокрема результати прослушки та обшуки, визнані судом недопустимими, бо зібрані з порушенням встановленого порядку", - пишуть активісти.

Експерти вказують, як встановило слідство, “кришував” групу високопосадовець з Міністерства праці та соціальної політики, ймовірно це була Людмила Денисова. Оскільки вона керувала міністерством на момент вчинення дій у 2008 році і на час винесення виправдального вироку.

Наталія Гудзь стала переможцем конкурсу на посаду голови Державної служби з лікарських засобів і контролю за наркотиками (Держлікслужба), а першим заступником голови служби комісія обрала Владислава Цілину.

Спеціальна конкурсна комісія, створена при Національному агентстві України з питань державної служби, здійснювала відбір кандидатів. Напередодні фінального етапу конкурсу Уляна Супрун, во міністра охорони здоров’я, повідомила, що МОЗ “не бере участь і не може вплинути на вибір кандидата та комісії Держлікслужби, яка вносить пропозиції до Кабінету Міністрів щодо призначення переможця конкурсу”.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013191
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору