Політика України
  326  0
Матеріали за темою:

 Міноборони взяло участь у конференції користувачів Несистемних брокерських послуг Агенції НАТО з підтримки та постачання

Представник Міноборони взяв участь у черговій конференції користувачів Несистемних брокерських послуг Агенції НАТО з підтримки та постачання. На цьому засіданні Україна представлена в якості повноправного учасника.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомляє Офіс реформ Міністерства оборони України на своїй сторінці у Фейсбуку.

Як зазначено у повідомленні, відповідна Угода між Міністерство оборони України та NATO Support and Procurement Agency – NSPA користування такими послугами була підписана 14 червня цього року.

В квітні 2017 року конференція NSPA та представників держав – користувачів несистемних брокерських послуг відбудеться в Україні.

"Проведення такого заходу в Україні – це новий рівень практичної співпраці між Україною та NATO. Поглиблення співпраці з NSPA відкриває для Міноборони все більше нових можливостей щодо забезпечення ЗСУ", - вказано у повідомленні.

За повідомленням, наразі Міноборони активно працює над першими заявками на закупівлі, в першу чергу на товари, роботи чи послуги, отримання яких на території України є проблематичним або неможливим: "Наразі, це закупівлі предметів речового та медичного забезпечення".

Також, як наголошено у повідомленні, Міноборони готується до приєднання до інших ініціатив Агенції, що передбачено Стратегічним оборонним бюлетенем (зокрема, Партнерство з підтримки військово-морської логістики). Окрім цього, йде підготовка до підписання Угоди про участь у Партнерстві з підтримки спільного управління предметами постачання, що забезпечить доступ до Логістичної електронної бази даних НАТО, в якій є десятки тисяч предметів постачання, доступних для закупівлі в інтересах ЗСУ.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013176
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору