Суспільство, За кордоном
  110  0

 Transparency International представить Україну на глобальному саміті "Партнерство "Відкритий Уряд"

Глобальний саміт "Партнерство "Відкритий Уряд" відбудеться 7-9 грудня у Парижі. З-понад 660 пропозицій організаційний комітет підтримав спільну ініціативу України, Молдови, Румунії та Естонії. Від України виступатиме – Transparency International.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це пише прес-служба Transparency International Україна.

Як зазначається у повідомленні, під часу саміту відбудеться робочий семінар "Впровадження відкритого врядування в країнах-членах ЄС та країнах не членах ЄС". Також в рамках семінару планують обговорити моделі впровадження ініціативи, політичні зміни та нові уряди, впровадження нових відкритих стандартів партнерства між інститутами громадянського суспільства та урядом.

У повідомленні вказано, що понад 3000 делегатів із 70 країн світу візьмуть участь у саміті, зокрема керівники урядів, міністри, урядові службовці, члени парламентів, органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, науковці та засоби масової інформації.

Ініціативу "Партнерство "Відкритий Уряд" започатковано у 2011 році у Бразилії в рамках сесії Генеральної Асамблеї ООН. Україна приєдналась до Ініціативи, підписавши Декларацію. 7

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3013028
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору