Політика України, Фоторепортаж
  193  0

 РПР: Депутати, керуючись власними політичними інтересами, хочуть знищити реформу держслужби. ФОТОРЕПОРТАЖ

Під Верховною Радою представники громадськості влаштували акцію "Операція "Узурпація" або розтопчи Конституцію" з вимогою до парламентарів – відхилити законопроект Артура Герасимова №4370-1 про внесення змін до Закону України "Про державну службу".

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба Реанімаційного Пакету Реформ.

Активісти провели перформанс. Учасники акції в масках народних депутатів зв’язані мотузкою по черзі вступали в багно, а потім – витирали ноги об килим, на якому написана 118 стаття Основного Закону. І це все – під пильним наглядом "автора" законопроекту.

акція

акція

За словами організаторів акції, таким чином активісти хотіли показати, що через політичний інтерес, депутати готові витерти ноги об чинну статтю Конституції, за якою голови місцевих державний адміністрацій призначаються Президентом за поданням Кабінету Міністрів. Відповідно, уряд, у спосіб визначений законом, має добирати кандидатів на ці посади і подавати їх Президенту для призначення.

акція

акція

"Є небезпека, що сьогодні депутати, керуючись власними політичними інтересами, знищать реформу державної служби, проголосувавши за законопроект. Цей документ закладає фундамент для узурпації влади президентом в частині призначення голів МДА. Крім цього, законопроект суперечить Конституції України та серйозно розбалансовує розподіл повноважень між гілками влади", - розповів співорганізатор акції, менеджер групи Реформа публічної адміністрації Микола Виговський.

Законопроект №4370-1 передбачає зміну порядку добору голів місцевих державних адміністрацій шляхом створення Комісії з добору при Президенті України, що прямо суперечить Конституції України та логіці розподілу влади в парламентсько-президентських республіках.

Раніше експерти РПР опублікували заяву з вимогою – відхилити законопроект Артура Герасимова №4370-1 про внесення змін до Закону України "Про державну службу".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012907
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору