Політика України, Економіка
  1860  0

 Кабмін схвалив антикорупційний проект змін до Податкового кодексу, - РПР

Кабінет міністрів України на черговому засіданні схвалив проект змін до Податкового кодексу, який підвищить якість адміністрування сплати податків і вдосконалить підходи до взаємодії платника та податкових органів.

Як заявляє ЦензорРеформ, про це повідомили експерти Реанімаційного Пакету Реформ.

За їхніми словами ці зміни напрацьовували спільно з робочою групою у складі представників Міністерства фінансів, народних депутатів, представників бізнесу та експертів.

Як вважає експерт РПР Володимир Дубровський, законодавчі зміни, підтримані урядом, мають низку суттєвих переваг, які до того ж сприятимуть полегшенню умов ведення бізнесу, прискорять детінізацію економіки, і покладуть початок реформи Державної фіскальної служби: "Законопроект передбачає встановлення прозорого порядку відшкодування ПДВ, що, в свою чергу, поставить олігархічні групи у рівні з усіма умови в контексті відшкодування. Ще один плюс схваленої редакції документу - збереження спрощеної системи оподаткування. При цьому, з’являється можливість скористатися перевагами спрощеної системи в межах загальної".

За його словами, наступна ціль – сприяти прийняттю відповідних змін Верховною Радою.

Зокрема, як зазначає менеджер з адвокації РПР Олена Прокопенко, законопроект дасть можливість усунути цілий ряд корупційних перешкод на шляху динамічного розвитку бізнес-спільноти.

"Експерти РПР мають на меті надалі супроводжувати на всіх подальших етапах розгляду. Схвалений Урядом документ – вагомий результат спільних зусиль”, - зауважила вона.

 Найближчим часом законопроект буде зареєстрований в парламенті та винесений на розгляд.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012895
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору