Політика України
  2792  0

 РПР закликає депутатів-мажоритарників не голосувати за антиконституційний закон Герасимова

Група "Реформа публічної адміністрації" Реанімаційного Пакету Реформ закликає депутатів-мажоритарників не підтримувати в цілому законопроект Артура Герасимова №4370-1.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це зазначають у своїй відкритій заяві експерти РПР.

Як вони зазначають, Верховна Рада у четвер, 6 жовтня, розглядатиме законопроект №4370-1 про внесення змін до Закону "Про державну службу" щодо врегулювання окремих питань проходження державної служби. Цей документ, по суті скасовує реформу державної служби у частині порядку добору кандидатур на посади голів місцевих державних адміністрацій (МДА).

Експерти стверджують: "Прийняття законопроекту №4370-1 – частина політичного торгу між фракціями БПП та Народний Фронт. Голоси Народного фронту за законопроект - умова отримання голосів фракції БПП за законопроект про спецконфіскацію".

Крім цього, як вони наголошують, законопроект Артура Герасимова необхідний Адміністрації Президента, щоб управляти адміністративним ресурсом на наступних парламентських виборах. Адже керівники МДА стають не держслужбовцями, а політично залежними виконавцями волі Банкової на місцях.

Група Реформа публічної адміністрації РПР вважає, що закон фактично позбавить громадян України права вільного волевиявлення на наступних виборах, а самих депутатів-мажоритарників знову бути обраними. Документ, може призвести до фактичної узурпації влади Президента.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012893
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору