Політика України, Суспільство
  675  0

 Реанімаційний Пакет Реформ у дорожній карті реформ представив цілі та завдання до кінця 2017-го

Реанімаційний Пакет Реформ представив нову Дорожню карту реформ (ДКР).

Як зазначає ЦензорРеформ, ДКР уже опублікована на сайті Реанімаційного Пакету Реформ.

Як зазначають експерти, у цьому виданні вони аналізують основні проблеми та оновлюють цілі, які стоять перед Україною на шляху політико-правових, економічних, та соціальних реформ. Дорожня карта реформ окреслює завдання для різних гілок влади на період до кінця 2017-го року.

"У новій Дорожній карті реформ експерти РПР пропонують стратегічний погляд на реформи і відповідають на питання, куди має прямувати Україна. Дороговказ для органів влади складається із цілей та завдань у різних сферах державної політики. Над ними працювали близько сотні найкращих експертів із лав громадянського суспільства. Ми не просто віддаємо цей документ органам влади, а простягаємо їм руку підтримки у пришвидшенні необхідних країні змін", – додав Вадим Міський, керівник відділу адвокації Реанімаційного Пакету Реформ.

Ігор Коліушко, співголова Ради РПР, підкреслив, що одним з ключових пріоритетів Дорожньої карти реформ залишається підтримка та прискорення реформи державного управління. Другим важливим кроком, на його думку, є поступ в реформі децентралізації: "Рада повинна прийняти зміни у закон про добровільне об’єднання громадян, аби максимально прискорити процес децентралізації. Цей законопроект уже зареєстрований у Раді, однак очевидно потрібен ще більший громадський тиск".

Серед ключових Коліушко називає і судову реформу: "Ми зараз на етапі впровадження нового законодавства. На черзі прийняття законів про Вищу раду правосуддя та Конституційний суд. Експерти РПР мають на меті моніторити та висвітлювати розробку законопроектів, аби влада не спотворила головні ідеї судочинства. Так само з нею тісно пов’язана реформа органів правопорядку".

Для презентації Дорожньої карти реформ та обговорення короткострокових, а також довгострокових пріоритетних державотворчих змін, яких вимагає українське суспільство, 11 жовтня Реанімаційний Пакет Реформ збирає за круглим столом українських та міжнародних експертів, народних депутатів, урядовців, лідерів громадської думки та журналістів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012892
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору