Політика України, Суспільство
  666  0
Матеріали за темою:

 128 експертів Реанімаційного Пакету Реформ працюватимуть з міністерствами для боротьби з корупцією

Уряд ухвалив цілий ряд антикорупційних заходів, створених спільно з експертами у рамках урядово-громадської антикорупційної ініціативи "Разом проти корупції".

Про це в коментарі для ЦензорРеформ зазначила Оксана Величко, експерт Реанімаційного Пакету Реформ.

експерти

За її словами, головна мета ініціативи – визначити разом з експертами корупцію в міністерствах і спільно визначити певні антикорупційні заходи, щоб сприяти їхній імплементації в майбутньому. Оскільки, як зазначають експерти, взаємодія громадськості та влади у боротьбі з корупцією має декілька проблем: відсутня синергія, неякісні рішення, погане впровадження й втрата довіри.

"Цей проект розпочався влітку, за ініціативи Прем’єр-міністра і от станом на сьогодні, після вже двох інтенсивних місяців було визначено та ухвалено 83 заходи. Далі експерти і міністерства так само спільно їх впроваджуватимуть, а міністри особисто звітуватимуть про досягнуті результати", - зазначає Оксана Величко.

Як вона стверджує, встигли залучити 128 експертів з РПР, Transparency International Україна, IDLO, Проектного офісу реформ і т.д. Однак, є заходи, де не вистачає експертної підтримки, до ініціативи запрошують долучатися всім охочим експертам. Свої резюме можна надсилати на адресу cabminanticor@gmail.com.

"Завдяки підтримці Секретаріату Кабінету міністрів проект став можливим. Кожен захід заступники міністрів, представники міністерств та експерти дуже критично обговорювали та ухвалювали на спеціальних зустрічах із представниками Секретаріату Кабінету Міністрів", - наголошує Оксана Величко.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012890
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору