Політика України, Суспільство
  4922  0

 Оточення Президента України планує узурпувати владу, - прес-брифінг експертів РПР

Сьогодні, 5 жовтня, о 13:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-брифінг "Операція "Узурпація" або для кого Конституція не основний закон?".

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба Реанімаційного Пакету Реформ.

За повідомленням, у четвер Парламент розгляне в цілому законопроект №4370-1 про внесення змін до Закону України "Про державну службу".

"Цей законопроект є кроком до узурпації влади оточенням Президента України, адже передбачає альтернативний до конституційного порядок добору голів місцевих державних адміністрацій шляхом створення Комісії з добору при Президенті України, що прямо суперечить Конституції України та логіці розподілу влади в парламентсько-президентських республіках", - вказано у повідомленні.

На брифінгу експерти дадуть відповіді на питання про процес узурпації влади і их, кому він вигідний. Також експерти вкажуть на основних виконавців цього законопроекту і загрози для держави він приховує.

В прес-брифінгу візьмуть участь експерти РПР: Микола Виговський, менеджер групи "Реформа публічної адміністрації" ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ, Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ, Володимир Купрій, виконавчий директор Творчого центру "ТЦК", експерт Реанімаційного Пакету Реформ, Сергій Сорока, експерт ГП Нова Країна та ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ, Альона Шкрум, народний депутат України, голова підкомітету ВРУ з питань державної служби.

5 жовтня 13 00

Український кризовий медіа-центр

вул. Хрещатик, 2.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012805
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору