Політика України, Суспільство
  1020  0

 ОПОРА запускає проект з відслідковування голосування кожного депутата

"Вони голосують для тебе" - сайт, який створений для того, щоб громадяни могли відслідковувати та аналізувати, як кожен з народних обранців голосує за важливі законопроекти та виконує покладені на нього зобов’язання.

Як зазначає ЦензорРеформ, про це пише прес-служба Громадянської мережі ОПОРА.

Основними принципами роботи системи активісти називають політичну незаангажованість, максимальну залученість громадян, оперативність та актуальність.

За інформацією прес-служи організації, проект створений за аналогією австралійської платформи They Vote For You й розроблений організацією OpenAustralia Foundation. Завдяки залученню коштів від National Democratic Institute (NDI) вдалося розвинути українську версію цього міжнародного проекту.

Відвідувачі сайту, як стверджують активісти з Опори зможуть виявити справжню позицію депутата, спираючись на його конкретні дії. Голосування депутата рахуються як зважене середнє, де найважливіші голосування отримують 50 балів, за не голосування – 25, за голосування проти – 0 балів. Після цього всі цифри конвертуватимуть у доступні та зрозумілі фрази.

Для того, щоб відслідковувати поведінку депутатів щодо голосування за певні законопроекти необхідно зареєструватися на сайті. Якщо немає відповідного розгляду, який цікавить відвідувача, створити його з максимально точною назвою і приєднати всі можливі законопроекти. Після користувач може вносити будь-які правки та слідкувати за процесом голосування у Раді.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012721
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору