Політика України
  137  0
Матеріали за темою:

 РПР: влада хоче скасувати антикорупційні реформи

Політична еліта України вкотре атакує антикорупційні ініціативи. Експерти Реанімаційного Пакету Реформ закликають керівників держави не допустити відступу в реалізації антикорупційної реформи.

Як заявляє ЦензорРеформ, про це вони повідомили у своїй відкритій заяві.

Як вони зазначають, за останні 2 роки антикорупційним органам вдалося відкрити більш ніж 200 кримінальних розслідувань проти високопосадовців, зокрема проти суддів, прокурорів, топ-менеджерів великих державних компаній, навіть народних депутатів, а з лютого 2016 року вони передали до суду більш ніж 30 справ.

Також за їхніми словами, інформація про статки високопосадовців є відкритою для кожного: "У 2017 році декларації має подати мільйон осіб, включно з посадовцями державних і комунальних підприємств".

Експерти впевнені, що такі зміни у законодавстві мають стати незворотніми: "Ми застерігаємо спікера Верховної Ради, керівників парламентських фракцій та Президента від небезпеки ухвалення "антизаконів", а саме: усунення Національного антикорупційного бюро України від розслідування високопосадової корупції, обмеження публічного доступ до інформації з електронних декларацій посадовців та звільнення чиновників від відповідальності за брехню в електронних деклараціях."

На їхню думку, будь-які законодавчі ініціативи, спрямовані на нівелювання антикорупційного законодавства суттєво порушують антикорупційні зобов’язання, які Україна взяла на себе перед міжнародними партнерами.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012666
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору