Київські новини
  1349  0

 Київське метро поступово переходить на електронний квиток. Вже поменшало турнікетів для пропуску за жетонами

Київський метрополітен продовжує реалізацію програми переходу на електронний квиток. Зокрема, зменшилася кількість автоматів для

 Про це повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на прес-службу Київського метрополітену.

Зараз за статистикою вже більше 51% пасажирів користуються картками для оплати проїзду. Як зазанають у комунальному підприємстві, кияни та гості столиці оцінили економію часу і коштів, адже безконтактна картка дозволяє не стояти в черзі і платити по 3,5 н при поповненні ресурсу на 50 поїздок.

У той же час, пасажири, які купують жетони, значну їх частину забирають з собою невикористаними. У травні цей показник досяг до 260 000 жетонів, хоча зазвичай становить близько 150 000 жетонів на місяць.

"Це означає, що люди втрачають від 600 000 до мільйона гривень. Можливо, частина цих жетонів пасажири ще використовують, однак, як правило, люди "купують", втрачають, а потім знову приходять купувати. Бо хто дає пограти дітям, а потім не знаходить, хтось привозить і дарує як сувенір", - пояснює радник начальника метрополітену Наталія Макогон.

Оскільки пасажири активно переходять на безконтактні картки для оплати проїзду, а кількість жетонів в обігу зменшується, найближчим часом столичний метрополітен зменшить кількість автоматичних пропускних пунктів для проходу по жетоном. Це дозволить більш якісно перерозподілити пасажиропотоки і мінімізувати черги в "пікові" години.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012656
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору