Політика України
  556  0

 Засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад в Державному бюро розслідувань відбудеться сьогодні, - Кабмін

Сьогодні, о 19.30 ,відбудеться засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад у Державному бюро розслідувань.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначає прес-служба Кабінету міністрів.

Як зазначає на своїй Facebook-сторінці адвокат Автомайдану Роман Маселко, державне бюро розслідувань - дуже важливий орган, який забере все слідство від прокуратури та буде розслідувати злочини від НАБУ. Однак, він стверджує: "Процедура формування цього органу проходить незамітно. Завтра буде проводитись тестування кандидатів. Чи буде воно публічним – невідомо".

Також він закликав журналістів та представників медіа відвідати це засідання, що дізнатися детальніше про процедуру тестування і подальший відбір кандидатів.

На порядку денному засідання доповіді про тестування кандидатів, розгляд звернень та заяв. Засідання відбудеться за участі експертів, Віктора Василинчука, професора кафедри оперативно-розшукової роботи та спеціальної техніки навчально-наукового інституту підготовки кадрів кримінальної міліції Київського національного університету внутрішніх справ; Дениса Азарова, декана факультету правничих наук НАУКМА; Миколи Хавронюка, професора кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Акредитація ЗМІ проводиться до 17:00 30 вересня за електронною адресою: ivanenkot@kmu.gov.ua.

Місце проведення: Будинок Уряду (Зал засідань Урядових комітетів, 8 поверх), вул. Грушевського, 12/2, м. Київ.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012564
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору