Політика України, Суспільство
  232  0

 ЦВК порушує права більше 2 млн людей, яким обмежили право на створення об’єднаних територіальних громад, - РПР

Центральна Виборча Комісія свідомо порушує права більше 2 млн людей, яким обмежили право на створення об’єднаних територіальних громад.

Про це у блозі для ЦензорРеформ пише менеджер групи "Децентралізація" Реанімаційного Пакету Реформ Ігор Лукеря.

"Протягом 2016 року було докладено значних зусиль з боку влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та міжнародних партнерів для того, щоб забезпечити продовження реформи місцевого самоврядування та створення спроможних територіальних громад.

У результаті координації зусиль, всю процедуру створення об’єднаних територіальних громад пройшли більше 200 ОТГ, у яких об’єднали понад 1100 сільських, селищних, міських громад із населенням понад 2 млн. 250 тис. людей", - зазначив він.

Однак, за словами Лукері, за блокування реформи, яка стосується мільйонів людей по всій Україні, взявся орган, який має виключно технічну функцію з призначення та проведення виборів – Центральна виборча комісія.

23 вересня 2016 року ЦВК ухвалила рішення про призначення перших виборів на 11 грудня 2016 року до 41 громади. А на розгляді у Комісії перебуває, станом на 23 вересня 2016 року, 196 подань від обласних державних адміністрацій про призначення перших виборів до ОТГ.

Детальніше читайте тут.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012402
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору