Політика України, Суспільство
  371  0

 Напередодні голосування у Раді "екологічних законів" в Інституті Горшеніна відбудеться тематичний круглий стіл

3 жовтня 2016 року о 11.00 у прес-центрі Інституту Горшеніна відбудеться круглий стіл на тему: "Чисте довкілля та прозорі процедури ведення бізнесу – майбутнє України".

Як зазначає ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба Реанімаційного Пакету Реформ.

Згідно з інформацією повідомлення, 4 жовтня 2016 року у Верховній Раді України відбудеться День довкілля, де мають прийняти три ключові законопроекти у сфері охорони довкілля: Проект Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” (реєстр. №2009 а-д, ініціатор – народний депутат Анатолій Дирів), Проект Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” (реєстр. №3259, ініціатор – народний депутат Остап Єднак та ін.) та Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом” (р.н. №3603, ініціатор – народний депутат Павло Дзюблик та ін).

Ці законопроекти, на думку експертів РПР, необхідні для покращення стану довкілля та інвестиційного клімату, підняття економіки та покращення міжнародного іміджу держави, також Україна повинна виконати всі свої євроінтеграційні зобов’язання в рамках Угоди про Асоціацію Україна-ЄС та Європейського енергетичного співтовариства.

Зокрема, як зазначає прес-служба, основна ідея законопроектів у тому, що в процесі прийняття рішення щодо погодження екологічно-небезпечної діяльності відповідальний орган отримує повну інформацію про її вплив на довкілля, щоб врахувати екологічні, економічні та соціальні інтереси. Крім цього запроваджуються широкі можливості для екологічної демократії: населення та неурядові організації можуть брати участь у прийнятті рішень.

Серед спікерів: Остап Єднак, народний депутат України; Микола Кузьо, заступник міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції; Дмитро Скрильніков, головний експерт групи РПР-довкілля; Сергій Вихрист, експерт проекту ЄС “Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища”; Ольга Мелень-Забрамна, експерт групи РПР-довкілля; Тетяна Тевкун, експерт групи РПР-довкілля.

3 жовтня 2016 року, 11:00.

Інститут Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

Прес-центр.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012363
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору